Jak nie pachnieć jak marihuana po paleniu

marihuana
Chemdawg
8 lipca 2020
Jakie są najsilniejsze szczepy marihuany?
13 lipca 2020

Nigdy nie byłem typem osoby, która epatowała by swoim hajem publicznie, albo dlatego, że wyglądam na haju, albo dlatego, że czuję silny zapach marihuany. Nie dlatego, że wstydzę się tego lub chcę ukryć, że palę, ale dlatego, że nie chcę zajmować się cichymi osądami obcych, których spotykam na zewnątrz.

To moja największa irytująca drobnostka na świecie, dlatego mam kilka sprawdzonych i potwierdzonych sposobów na pozbycie się zapachu zioła po paleniu.

Źródło Zdjęcia: st2.depositphotos.com

5 rzeczy, które powinno się mieć pod ręką, aby nie pachnieć ziołem lub nie wyglądać na haju.

Aby uchronić się przed kłopotliwymi spojrzeniami za każdym razem, gdy wychodzę, staram się mieć ze sobą kilka kluczowych przedmiotów, które pozwolą mi rozkwitnąć w przebraniu i poruszać się wśród nieskalanych jak czerwonooki i bezwonny ninja.

A ponieważ cię lofciam, podzielę się tą listą poniżej. Mądry człowiek powiedział kiedyś: „Jeśli będziesz gotowy, nie musisz się przygotowywać.” (Ten mądry człowiek to ja. Przed chwilą. Nie ma za co.)

Krople do oczu i roztwór do soczewek kontaktowych

Źródło Zdjęcia: s.abcnews.com

Najważniejsze, żeby trzymać się na pokładzie, to krople do oczu. Nie wiem jak ty, ale moje oczy robią się takie cholernie czerwone, kiedy jestem na haju. Wystarczy jedno uderzenie dobrego towaru i moje oczy natychmiast płoną jak opuszki palców w pyle Hot Cheeto’sów. Wkurza mnie to, więc trzymam butelkę kropli do oczu w samochodzie, w plecaku, a także wokół domu.

Oprócz kropli do oczu, jeśli nosisz kontakty, upewnij się, że masz rozwiązanie również przy sobie. To, że twoje oczy nie są czerwone, nie znaczy, że nie są suche jak cholera. Nawet w przypadku nawilżających kropli do oczu, Twoje soczewki mogą nadal ześlizgiwać się w ultra-odwodniony stan. Nawet nie wiesz ile razy używałam kropli do oczu, a moje kontakty nadal wysychały w szklanych kulach śmierci.

Praktyczna zasada: Jeśli twoje usta są suche, to twoje oczy też. Chrońcie się, moi przyjaciele.

Guma/Miętówki/
Płyn do płukania jamy ustnej

Źródło Zdjęcia: zdrowiebezlekow.pl

Bądźmy szczerzy, jeśli paliłeś, to twój oddech śmierdzi. Nie obchodzi mnie, jakie smaki smakowały ci na wdechu, obiecuję, że wydech nie był tak przyjemny. Niewiele jest na tym świecie rzeczy gorszych niż rozmowa z osobą o złym oddechu. Jedną z tych rzeczy jest bycie tą osobą z nieświeżym oddechem.

Nawet najfajniejszy człowiek nie jest w stanie wyrwać śmierdzących migdałków, dlatego też należy mieć pod ręką jakiś rodzaj urządzenia odświeżającego oddech, które pomoże pozbyć się marihuanowego oddechu.

Ten element jest prawie tak samo ważny jak krople do oczu. W rzeczywistości są to 1A i 1B; idą w parze. Czy to guma do żucia, miętówki, płyn do płukania jamy ustnej, czy też moje ulubione paski Listerine, po prostu upewnij się, że masz je zawsze gotowe do użycia. Do diabła, nawet jeśli nie paliłeś, jest szansa, że potrzebujesz świeższego oddechu. To znaczy, umyłeś zęby o 7:00 rano, a teraz jest już prawie 3:00. Pomyśl o tym.

Środek do higieny rąk i balsam

Źródło Zdjęcia: higieniczny.pl

Palę blanty, więc moje palce zawsze pachną jak marihuana i ciężką pracą. To część gry, którą nauczyłem się akceptować. Czasami w życiu trzeba brać dobro ze złem, a jeśli moje palce muszą śmierdzieć, by unosić się nad chmurami, to jest to cena, którą jestem gotów zapłacić.

Ale to nie znaczy, że muszę pozwolić, by tak zostało. Ty też nie. Zawsze trzymaj w przygotowaniu jakiś środek do dezynfekcji rąk, bo twoje palce są zdecydowanie zielone od rozrywania zioła i Twoje palce zdecydowanie pachną jak ostatnia sesja. Środek do higieny rąk jest niezbędny w przypadku zestawu do czyszczenia w drodze. Użyj trochę na dłonie, na opuszki palców i pocieraj je dookoła, aż przestaniesz być DJ-em Zielone Kciuki.

Jedynym problemem jest to, że środek do dezynfekcji rąk bardzo wysusza dłonie, a Ty pozostajesz z możliwie najbardziej popielatymi łapami. Wtedy właśnie wchodzi w grę balsam. Twoje łapy są suche i nie chcesz ryzykować rozpalenia ognia gołymi rękoma. Nie jesteś harcerzem. Nie jesteś Havok ani El Diablo. Nie musisz tu być i narażać życia, bo się nie namydliłeś, więc trzymaj balsam pod ręką.

Mokre chusteczki/płatki do mycia twarzy

Źródło Zdjecia: edukatorek.pl

Byłeś kiedyś tak na haju, że musiałeś pryskać zimną wodą na twarz, żeby się obudzić? Jeśli nie, nadszedł czas, aby lepiej się ocuć i leć do nieskończoności i poza nią. Jeśli tak, to choć do mnie, przytulmy się, jesteśmy rodziną. Czasami jestem na takim haju, że jedynym sposobem na przywrócenie siebie do życia jest pójście do łazienki i spoliczkowanie się z ręki pełnej wody.

Ale co robisz, gdy nie masz pod ręką żadnego H2O? Nie denerwujesz się, oto co. Bo masz pod ręką mokre chusteczki lub płatki do mycia twarzy. Te dwie rzeczy są więcej niż wystarczające do tego celu.

Do płatków na twarz, proponuję płatki Clearasil. Nie dlatego, że są one wyjątkowe, ale głównie dlatego, że na pierwszy rzut oka „Clearasil” wygląda jak „Clarissa”, co przypomina Clarissa Wyjaśni Wszystko, najwspanialsze show mojego dzieciństwa, o którym się nie mówi.

Na mokre chusteczki, proponuję grilla na kolację. Nie tylko dostaniesz pyszny posiłek, ale możesz poprosić o tyle mokrych chusteczek, ile potrzebujesz bez pytania i osądu. Zapłaciłeś za jedzenie, dostałeś mokre chusteczki. To jest coś, co lubię nazywać upieczeniem dwóch pieczeni na jednym ogniu karty debetowej.

Woda kolońska/Spray do ciała

Źródło Zdjęcia: i.ytimg.com

Jednym z moich największych rzeczy, które mnie drażnią, jest kiedy ludzie cuchną marihuaną. Wiem, że to brzmi trochę dziwnie, ale tak czuję. Kiedy ludzie podpalają w swoich samochodach, a potem chodzą publicznie udając, że nie mają pojęcia, dlaczego wszyscy się na nich gapią, to mnie wkurza. Głównie dlatego, że jest to nieuprzejme w stosunku do innych. Nie możesz po prostu chodzić i rzucać zapachami konopi w obce twarze bez ich zgody.

Właśnie dlatego powinieneś trzymać w pogotowiu prawdziwą wodę kolońską lub spray do ciała przez cały czas. Pozwoli to na zminimalizowanie zapachu, a jednocześnie zminimalizuje niepożądaną uwagę. Bardzo rzadko pachnę jak dym, ale kiedy to robię, kilka sprayów i jestem ustawiony. Jeśli nie mam wody kolońskiej, to jest to dowolny spray do ciała, który mam w torbie na siłownię. Zazwyczaj jest to Axe, ale sugeruję, żebyś poszedł z Old Spice, bo jest mocniejszy i dłużej walczy z nieprzyjemnym zapachem.

Uwaga: Jeśli jarałeś w samochodzie, to ani woda kolońska, ani spray do ciała nie pomogą. Teraz cuchniesz marihuaną, później będziesz cuchnąć marihuaną, i tak zostanie przez cały Twój dzień, dopóki nie weźmiesz prysznica i nie zmienisz ubrania. Następnym razem otwórz okno lub szyberdach.

Proaktywne sposoby na zmniejszenie zapachu zioła

Oprócz noszenia ze sobą tych pięciu rzeczy podczas palenia w podróży, oto kilka innych rzeczy, które możesz zrobić zanim zaczniesz palić, żeby nie pachnąć jak zioło.

  • Nie stój pod wiatr, kiedy palisz, żeby dym nie dmuchał na ciebie.
  • Trzymaj marychę w hermetycznej torbie, aby nie zasmrodziła kieszeni czy plecaka.
  • Jeśli palisz w środku, otwórz okno, aby pozwolić pokojowi oddychać.
  • Są jeszcze produkty jadalne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *