Znane osoby palące marihuanę

Rosnący popyt na produkty z dodatkiem konopi przyspieszy wzrost globalnego rynku opakowań
4 maja 2021
Wytwarzanie produktów z CBD od podstaw jest łatwiejsze niż myślisz
18 maja 2021
palić marihuanę

Palenie marihuany staje się coraz popularniejsze i coraz mniej skrywane, także w kręgach celebrytów, a nawet biznesmenów. Nic dziwnego, bowiem jest to doskonały sposób na rozluźnienie, a często także pobudzenie kreatywności. Jakie znane osoby palą lub paliły marihuanę?

Bill Gates

Jeden z najbogatszych ludzi świata i twórca potęgi firmy Microsoft, ujawnił się jako zwolennik palenia konopi m.in. podczas kampanii dążącej do jej zalegalizowania w stanie Waszyngton. Nie bez znaczenia pozostaje kwestia medycznej marihuany, której pozytywne skutki są również dostrzegane przez wielkie osobistości tego świata.

Miley Cyrus

Świat celebrytów i gwiazd muzyki także nie może obyć się bez palenia marihuany, która niejednokrotnie pobudza kreatywność, a jej zwolenniczką jest m.in. Miley Cyrus. Przyznała ona, że palenie nie powoduje u niej nieprzyjemnych skutków takich jak napady złości, w przeciwieństwie choćby do picia alkoholu.

Kirsten Dunst

A co z wielkimi gwiazdami kina? Także i one nie zawodzą, a za przykład można podać Kirsten Dunst, która została uznana za najlepszą aktorkę podczas festiwalu w Cannes. Jak skomentowała w jednym z wywiadów, lubi marihuanę i ma na nią zupełnie inne spojrzenie, aniżeli większość Amerykanów.

Sarah Silverman

Palenie marihuany jest popularne również wśród komików oraz stand-uperów. Przedstawicielką tej grupy, znaną przede wszystkim za oceanem, jest Sarah Silverman. Jak się okazuje, miała ona okazję palić ją nawet ze swoimi rodzicami.

Michael Phelps

Czas na sportowców! Na paleniu marihuany został „przyłapany” również złoty medalista olimpijski Michael Phelps, co niestety w jego przypadku doprowadziło do utraty lukratywnego kontraktu reklamowego. Jak jednak widać, na osobności również sportowcy korzystają z korzyści, które daje im marihuana.

David Letterman

Przeprowadził w swoim życiu tysiące wywiadów i poznał uroki palenia marihuany. Mowa o Davidzie Lettermanie, który jak przyznał, miał w swoim życiu okres, gdy niemal każdy wieczór, zwieńczał paleniem. Jak jest obecnie? O tym wie już tylko sam zainteresowany.

Jak widać palenie marihuany wśród znanych osób to nierzadki fenomen. Niektórzy robią to dla rozluźnienia, inni dla pobudzenia kreatywności, a jeszcze inni ze względu na aspekty zdrowotne. A Ty?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *