Co się stało z Obama Runtz’em?

8 odmian konopi indyjskich o tendencji wzrostowej na rok 2021
13 stycznia 2021
Instagram stale usuwa legalne konta Kanadyjskich konopi indyjskich
20 stycznia 2021
Źródło Zdjęcia: reddit

Obama Runtz, skąd się wziął i co to jest?

Chociaż Atlanta nie jest znana z egzotycznych szczepów marihuany, udało jej się stworzyć jedną z najgorętszych nowych nazw szczepów w 2020 roku dzięki wiralowemu filmikowi. W 2020 roku Obama Runtz stał się narodowym fenomenem w USA, ale znalezienie miejsca, gdzie wszystko się zaczęło, wymaga głębokiego zanurzenia się w światową sieć.

Obama Runtz nie jest botanicznie spokrewniona z prawdziwą odmianą Runtz (owocowa hybryda Zkittlez i Gelato). Ta tajemnicza nowa odmiana nie jest spokrewniona z Obama Kush (hybryda dominująca w indica). Jednakże wyszukiwanie terminu w Google i Twitter wystrzeliło w maju 2020 r.

Pochodzenie Obama Runtz

W wiralowym filmiku nieznany młody, czarny chłopiec, ostrzega swoich obserwatorów z mediów społecznościowych przed lokalnym zgiełkiem. Mężczyzna żeruje na raperze Lil’ Baby i pcha markę egzotycznego zioła, o którym nigdy nie słyszał.

„Czarnuch chodzący po Magnolii mówi o tym, że dostał Obama Runtz” – powiedział młody człowiek do swojej kamery. „Nigdy w życiu nie słyszałem o żadnym Obamae Runtz. Nawet nie wiedziałem, że Obama się zgodził na takie gówno. Miał na grubym tyłku łańcuch 4PF [Lil’ Baby’s brand]. Nawet nie wiem, czy jest ziomkiem Baby’ego, czy jak, szczerze mówiąc.”

Zrozumiałe jest, że media społecznościowe nie miały dość tego materiału wideo. Niezależnie od tego, czy była to prawdziwa historia, czy tylko dla zabawy, nazwa od razu stała się hitem.

Newsweek zabawnie starał się umieścić termin w kontekście dla zwolenników polityki, którzy nie rozumieli, dlaczego to było modne w polityce na Twitterze, ale jedyną odpowiedzią było to, że kultura po prostu wzięła ten termin i z nim pobiegła.

Obama Runtz trafia na ulice

Pod koniec roku kilku raperów włączyło Obama Runtza do swoich piosenek, rapujący o „blowin on Obama Runtz up in the conference”. Członek załogi Runtz Yung LB dał swój własny spin na sensację z piosenką „Obomba Runtz.”

Od koszulek po akcesoria dla palaczy, legenda Obamy Runtza nadal rozprzestrzenia się jak szalony ogień na ulicach czy na YoutTubie.

Realistyczny plan uprawy nie pozwoliłby nawet najszybszemu rolnikowi na uprawę i dystrybucję odmiany zainspirowanej filmem młodzieńca z maja 2020 roku, ale wydaje się, że to nie ma znaczenia.

Nawet przy wszystkich dowodach, kilka ambitnych sklepów z papierosami zaczęło sprzedawać puste torby Obama Runtz, pozwalając bystrym lokalnym marketerom oznaczać losowo wybrane produkty jako Obama Runtz i ustalać cenę tak wysoką, jak chcieli.

Źródło Zdjęcia: jokesuppremiumcannabis

Szczep dla marzycieli i intrygantów

Jeśli zapłaciłeś jakieś 400 PLN za jedną ósmą legendarnego Obamy Runtza, będziesz musiał się tylko pocieszyć, że byłeś częścią historii zioła i zachowaj swoją ostrzegawczą historię kupującego swoim wnukom.

Myślę, że szczep, który ludzie nazywają Obamą Runtzem, jest mieszanką Afghani i O.G. Kush. Ale dopóki Lil’ Baby lub jego wielki ziomek nie potwierdzą, trudno jest traktować oferty tej odmiany poważnie.

Z niecierpliwością oczekujemy, że każdy hodowca, który z powodzeniem (i zgodnie z prawem) stworzy markę Obama Runtz, zarobi niemałe pieniądze.

Musimy tylko nalegać, aby znaleźli naszego młodego przyjaciela i dać mu utarg wystarczająco gruby, aby kupił swój własny łańcuch 4PF.

_____
Nasiona fakrycznych szczepów znajdziesz na panpestka.pl 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *