Jakie są najlepsze sposoby na pozbycie się zapachu marihuany?

mężczyzna uprawiający sport
Marihuana a sport. Wpływ konopi na aktywność fizyczną
4 maja 2020
mężczyzna uprawiający sport
Czy marihuana może zapobiec lub wyleczyć koronaawirusa? Dane wyglądają wątpliwie.
30 maja 2020

Źródło Zdjęcia: wikileaf.com

Marihuana, jak dobrze wiemy, jest kwiatem. Jedną z podstawowych funkcji kwiatów jest tworzenie terpenów, substancji zapachowych zaprojektowanych przez naturę w celu przyciągania zapylaczy i odstraszania drapieżników. Te ostre związki mogą być jednym z najlepszych i najgorszych elementów rozkoszowania się konopiami. Bogaty zapach świeżego, kleistego chwastu może być tak samo odurzający jak perfumy dawno utraconego kochanka.

Jak pozbyć się zapachu zioła w twoim domu po paleniu

Niestety, zapach chwastów może być również zgubnym darem, który alarmuje innych do twojego preferowanego prywatnego rytuału. I chociaż konopie indyjskie mogą być spożywane do celów leczniczych i dla dorosłych w całym kraju (USA), federalny zakaz nadal reguluje postrzeganie społeczne, które nadal może mieć negatywny trend. Jeśli chcesz być uważny na swoich sąsiadów lub po prostu chcesz, aby Twoje nawyki związane z marihuaną pozostały poniżej radaru, szacunek i prywatność mogą być zachowane za pomocą kilku przydatnych sztuczek, aby zamaskować zapach marihuany na Twojej osobie lub w Twoim domu.

Klasyczne podejście: Sai baba, satya, nag champa, kadzidło agarbatti

 

Źródło Zdjęcia: obrazki.4ever.eu

Nag Champa jest kadzidłem powszechnie palonym w aszramach. Zapach nie jest ani męski, ani żeński i zazwyczaj zawiera mieszankę następujących składników:

  • Kwiat Champy
  • Resinoid benzoinowy (Styrax tonkinensis)
  • Henna (Lawsonia inermis)
  • Geranium (Pelargonium graveolens)
  • Indyjskie drzewo sandałowe (album Santalum)
  • Wanilia
  • Miód

Klasyczny aromat został przeszczepiony na zachodzie na końcu szlaku hippisowskiego i pozostał mile widzianym zapachem dla osób uprawiających jogę, medytację i konsumpcję konopi. Jest to więcej niż świetny sposób na pozbycie się zapachu zioła; dym kadzidełka może również pociągać za sobą podwójny obowiązek wizualnego maskowania dymu marihuany, jeśli nadal pozostaje.

Hippisowskie podejście: Olej z paczuli

Ten aromatyczny olejek jest hippisowskim znakiem rozpoznawczym i stanowi świetny sposób na maskowanie zapachu chwastów. Wykonany z małych różowych i białych kwiatów rośliny paczuli, olejek ten znany jest z przyjemnego, trwałego zapachu oraz rzekomych właściwości antydepresyjnych i afrodyzjakalnych. Z pewnością ma to dla mnie sens: rozkoszuj się skrętem, odrobinę paczuli za uszami, ładnie pachnij kochajcie się zamiast czynić wojnę.

Podejście homemakerskie: Febreeze

Febreeze to zszywka domowa dla wielu Amerykanów mieszkających z „gazowanymi” zwierzętami domowymi i „gazowanymi” małżonkami lub współlokatorami. Nie jest to całkowita redukcja zapachu marihuany, ale dla świeżego zapachu w szczypcie, jest to solidna opcja.

Podejście muszli klozetowej: Pasuje do włączonego wentylatora w łazience

Jeden z podstępniejszych ruchów, aby uniknąć zapachu zioła na liście, muszla klozetowa jest aktem desperacji u jej podstaw. Nie możesz wyjść na zewnątrz, ale nie możesz konsumować w środku; to ryzykowny ruch, niezależnie od tego, jak podejdziesz. Ale jeśli musisz, przynieś zapałki (najlepiej) i przekręć włącznik na wentylatorze. Płonąca siarka i dym drzewny z zapałek kija powinny zakrywać uderzenie lub dwa, a wentylator powinien zająć się resztą.

Podejście eliminator dymu: Ozium

Ozium to klasyczny eliminator dymu, którego może używać każdy miłośnik konopi. Jest to odświeżacz o zapachu waniliowo-cytrynowym, który dosłownie wyłapuje dym z powietrza i wyrzuca go do innej sfery. Choć nie maskuje on całkowicie zapachu, stanowi świetną bazę dla wszystkich zapachów, które masz zamiar wyrzucić do atmosfery.

Podejście odświeżacza powietrza: Odświeżacz samochodowy Black Ice Little Trees

Black Ice jest jednym z najbardziej przytłaczających zapachów znanych mężczyznom (i kobietom). Na przykład, gdyby ktoś miał Black Ice na sobie w świecie jurajskim: Upadłe Królestwo, nie miełoby absolutnie żadnej szansy zbliżyć się na tyle blisko, by złapać Blue-ponieważ można go poczuć z odległości trzynastu kilometrów.

Chwyć za paczkę i umieść je strategicznie w okolicy, w której musisz wydzielać zapachy, a z pomocą wszystkich wyżej wymienionych zapachów, to na pewno będzie to powalające uderzenie dla wszystkich pozostałych zapachów marihuany.

Ostatnia deska ratunku: Spalony popcorn

Zapach palącego się popcornu może sprawić, że pożar domu będzie pachniał jakby kolejna noc filmowa się nie udała. Z mojego doświadczenia wynika, że niewiele zapachów lepiej maskuje inne zapachy i utrzymuje się w powietrzu dłużej niż przypadkowo spalona w mikrofalówce torba popcornu.

Ale uważaj! Szanujcie bardzo delikatną równowagę między spaleniem dla efektu a wypaleniem z niego piekła. Podczas gdy w pomieszczeniu może już nie czuć zapachu marihuany, alarm przeciwpożarowy jest dosłownie najgłośniejszym sygnałem awarii domowej znanym człowiekowi, a nie jest to też postrzeganie, którego marihuana potrzebuje.

Zapobieganie zapachowi zioła przed i w trakcie palenia

Palenie pod prysznicem

Źródło Zdjęcia: gstatic.com

Inną metodą konsumpcji w łazience jest palenie marihuany pod prysznicem. Ustaw prysznic na maksimum gorąca; tworzenie pary jest tutaj głównym celem, ponieważ zapach dymu będzie rozpraszał się wraz z parą zasysaną do wentylatora w Twojej łazience. Jest to tradycyjnie nazywane „Hawajskim Hotboxem”. W celu zamaskowania zapachu marihuany połóż ręcznik na dnie drzwi lub użyj nawet małego kropelki swoich pachnących kosmetyków pod prysznic, aby zastąpić ten zapach.

Hermetyczne pojemniki nie są trudne do zdobycia

Dobre tupperware, słój murarski, lub, jeśli jesteś uwieziony, torba na zamek w innej torbie na zamek, może naprawdę działać. Na rynku dostępne są również inne pojemniki zamykane próżniowo, takie jak pojemniki do przechowywania żywności, które doskonale sprawdzą się przy przechowywaniu ostrych konopi. Jeśli możesz, zdobądź pojemnik szczelny na promieniowanie UV i trzymaj całą materię roślinną konopi z dala od bezpośredniego i pośredniego światła słonecznego, aby zachować jej jakość w czasie.

Ręcznik papierowy lub rolka papieru toaletowego + gumka + arkusz osuszacza

Po prostu załóż rolkę papieru toaletowego lub ręczników papierowych, umieść na końcu arkusz zmiękczacza tkaniny i przymocuj go do rolki gumką. Chodzi o to, aby wypełnić objętość rolki, więc wydychaj powoli, aby nie wydychać dymu bezpośrednio z drugiego końca. Wiedz, że dym z marihuany wydostanie się w każdym kierunku, ale jeśli zrobi się to poprawnie, duża część zapachu zostanie rozproszona.

Kup filtr dymu.

Produkowane filtry dymne zaczynają pojawiać się na rynku. Możesz spróbować Sploofy- ten przenośny filtr węglowy jest doskonałym wyborem dla podróżnych i konsumentów konopi, którzy muszą ukryć swoją obecność. Wymienny system filtrujący Sploofy i niemalże magiczna zdolność połykania ogromnych kłębków dymu sprawiają, że są one silnym kamuflażem w podróży lub w domu.

Alternatywnie, możesz spróbować zrobić swój własny „Sploof”.

Źródło Zdjęcia: royalqueenseeds.com
Użyj vape pen

Vape pen może nie eliminować całkowicie zapachu zioła, ale palenie z użyciem waporyzatora znacznie zmniejszy nieprzyjemne zapachy związane z paleniem. Przyzwoity vape pen jest nieco bardziej znaczącą inwestycją niż odświeżacz powietrza czy popcorn, ale jest to bardziej trwałe rozwiązanie problemu minimalizacji zapachu chwastów wszędzie tam, gdzie zdarza się palić.

  • W Internecie dostępnych jest mnóstwo vape pen i waporyzatorów, a opcje dostępne są w wielu przedziałach cenowych odpowiednich dla różnych budżetów.
  • Vape pen umożliwiają palenie wszędzie tam, gdzie chcesz, bez konieczności napełniania pomieszczenia odświeżaczami powietrza, włączania wszystkich wentylatorów w Twoim domu lub wypalania perfekcyjnie dobranego worka mikrofalowego popcornu, który, szczerze mówiąc, nigdy nie zrobił nic, by na to zasłużyć.
  • Vape pen nie są tak zupełnie proste jak palenie jointa. Nauczenie się prawidłowego używania vape pen’a oznacza notowanie takich rzeczy jak preferowane ustawienia temperatury i zapewnienie, że bateria pozostaje naładowana i gotowa do użycia. Wkłady z olejem z konopi indyjskich do vape pen’ów są również zazwyczaj droższe niż kwiaty.

Jak pozbyć się zapachu chwastów we włosach i na ciele

Jeśli nie chcesz, aby Twój dom lub mieszkanie pachniało jak zioło, istnieje duże prawdopodobieństwo, że również nie chcesz, aby Twój oddech, włosy lub ciało pachniały jak zioło. Na szczęście, w prawie każdym sklepie spożywczym jest wiele produktów, które pomagają zamaskować ten zapach. Jeśli chodzi o oddech, najlepsze opcje to ostra guma do żucia, ewentualnie coś o smaku miętowym. Alternatywą jest odświeżenie oddechu poprzez umycie zębów lub płukanie jamy ustnej płynem do płukania. Perfumy, woda kolońska i aerozol do ciała są doskonałymi opcjami, ale należy pamiętać, że jeśli chodzi o obie opcje, to trochę dłuższa droga.

Polecane

Jeśli szukasz czegoś mocnego, agresywnego, ale zrównoważonego i relaksującego o słodkim ziemistym smaku, to spróbuj Bruce Banner x White Russian, a się nie zawiedziesz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *