Medyczna marihuana- kiedy działa , a kiedy nie…

Przechowywanie Leczniczej Marihuany
30 czerwca 2018
Marihuana Medyczna Przyjmowanie i dawkowanie
5 lipca 2018
Czy zastanawiałeś się nad tym, działa zgodnie z tym co się o niej mówi… Medyczna marihuana- kiedy działa , a kiedy nie…

Używanie, a nadużywanie…

Marihuana jest wymieniana na świecie jako jeden najczęściej nadużywanych leków, choć opinia ta jest myląca. W powszechnej świadomości funkcjonuje jednak fałszywe porwanie między nadużywaniem leków legalnych ,a substancjami nielegalnymi. Jednak wszystko zależy od sposobie używania. W rzeczywistości marihuana może być stosowania jako lek, lecz jeśli nie będziemy używać jej w sposób inteligentny- może nam zaszkodzić. Cząsteczki , z których składają się leki i narkotyki, nie są z natury ani dobre ani złe, a twierdzenie , ze marihuana jest absolutnie bezpieczna i nie wywołuje żadnych skutków ubocznych, jest tak samo mylące jak to ze nie ma ona żadnych właściwości leczniczych. Marihuana może buc skuteczna w leczeniu niektórych rodzaju nowotworów co jednak nie oznacza ze jest lekiem na raka. Lek na tą chorobę oznacza uwolnienie pacjenta od choroby, niestety marihuana nie jest wstanie tego dokonać. Niemniej jednak jest ona jedną z obiecujących metod leczenia niektórych rodzajów raka.

  • Lecznicza Marihuana jest legalna w Polsce
  • Posiada zbawienne właściwości – co do nie dawna skrzętnie skrywano
  • Marihuana medyczna to lek, który trzeba stosować wg określonych wskazówek

Zgodnie z przeprowadzonymi wynikami przez Międzynarodowe Stowarzyszenie na rzecz Leczniczych Kannabinoidów, większość ludzi sięgający po leczniczą marihuanę stosuje w
objawowym leczeniu bólu np. migreny,schorzenia pourazowe oraz zaburzeniami takimi jak depresja czy stwardnienie rozsiane. Skuteczność leczenia zależy od natury danej dolegliwości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *